OTOMATİK İSTİFLEME SİSTEMİ

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO589
  • İLAN TARİHİ17 Kasım 2021
  • MARKAKarabudak
  • MODEL TIPIOTOMATİK İSTİFLEME SİSTEMİ
  • ÜRÜN TIPISatılık
  • MENŞEITÜRKİYE
  • TESLIMStokta Var
  • GARANTI1 Yıl
  • SATIŞLisinig
  • ÜRÜN DURUMUSıfır

İlan Açıklaması

Konumu

Otomatik İstifleme Sistemi

Otomatik İstifleme Makinesi, boyama sonrası profillerin kurutma aracına düzenli şekilde yüklenmesini sağlar. Böylece tam otomatik profil boyama hattına sahip olursunuz.

 

Geleneksel sistemle, boya makinesinden çıkan ürünlerin araçlara yerleştirilmesi, üretim sürecini uzatır. Otomatik İstifleme Sistemimiz; profil boyama hatlarında, özellikle KR BM 600 Profil Boyama Makinemizden boyanarak çıkan profillerin, hızlı ve kusursuz bir şekilde istiflenerek kurutma araçlarına yüklenmesini sağlamaktadır.

 

Otomatik İstifleme Sistemi sayesinde insan gücüne olan talep en aza iner. Boyama öncesi ve sonrası yükleme ve boşaltmaya yönelik yardımcı makine ve ekipmanlar ile birlikte hızlı ve kusursuz bir tam otomatik profil boya hattına sahip olarak, personelden ve zamandan tasarruf edersiniz.

 

Otomatik İstifleme Sistemi; esnek üretim sistemimiz sayesinde, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, boyanacak ürünlerin boyutuna göre, farklı ebatlarda üretilebilir.

 

IoT

Bu sistemde, sahip olduğunuz tüm KAMA Makinelerine ait çalışma ve arıza verileri anlık olarak toplanır ve kullanabilmeniz anlamlı hale getirilir. Bu sayede makinelerinizin anlık olarak çalışma durumunun takibini yapabilir, yaşanmış olan arızaları görüntüleyebilirsiniz. Hangi kullanıcının ne kadar çalışma yaptığını ve bu çalışma esnasında yaşanan arızaları, hangi parametrelerle çalışma yaptığını, makinenizin toplam çalışma süresi ve üretim hacmini, geçmişe dönük çalışma raporlarını detaylı inceleyebilir, istediğiniz parametreler ile filtreleme yaparak size özel raporlar alabilirsiniz. Ayrıca çeşitli bilgilendirme alarmları kurarak iş takibinizi sorunsuz yürütebilirsiniz.

 

Artırılmış Gerçeklik ile Uzaktan Teknik Servis Desteği

Uzaktan teknik servis hizmetimizi çok daha hızlı ve pratik olarak sunduğumuz Vsight Remote uygulaması ile makinelerimizin kullanımı esnasında oluşabilecek duraksamaların büyük oranda önüne geçiyoruz. Makine operatörünüz akıllı telefon, tablet veya akıllı gözlük ile KAMA Genel Merkezinde yer alan teknik servis yetkilisine anlık olarak bağlanabiliyor. Böylelikle sesli ve görüntülü görüşme esnasında tespit edilen arızaya, canlı görüntü üzerinden işaretlemeler ve sesli komutlar ile saniyeler içinde gerekli doğru müdahale edilebiliyor.

steroid satın al / steroid sipariş / orjinal steroid / anabolik steroid satın al / steroid satışı / steroid fiyat / steroid fiyatları / steroid al