KR UVKH 24 UV KURUTMA HATTI

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO429
  • İLAN TARİHİ17 Kasım 2021
  • MARKAKarabudak
  • MODEL TIPIKR UVKH 24
  • ÜRÜN TIPISatılık
  • MENŞEITÜRKİYE
  • TESLIMStokta Var
  • GARANTI1 Yıl
  • SATIŞLisinig
  • ÜRÜN DURUMUSıfır

İlan Açıklaması

Konumu

KR UVKH-24 UV KURUTMA HATTI

KR UVKH 24 UV Kurutma Hattı, kalite ve hız odaklı geliştirilmiş yeni nesil bir UV Kurutma sistemidir. 24 metre uzunluğu ile kullanıcısına hız kazandırırken invertörlü balast teknolojisiyle enerji tasarrufu da sağlayan KR UVKH 24 UV Kurutma mobilya boyamanın ayrılmaz bir parçası olarak yerini almıştır.

 

STANDART DONANIM

Hareketli Giriş Konveyörü

KR UVKH 24 UV Kurutma Makinası girişinde hareketli giriş konveyörü standart olarak sunulmuştur. Bu konveyör sprey makinesi ve flashoff tüneli arasında köprü görevi yapar.

 

Flashoff Tüneli

Boyama işleminden sonra ürünlerin üzerindeki solventin atıldığı ve boyanın ürün üzerinde yayılmasının sağlandığı flashoff tüneli, KR UVKH 24 UV Kurutma Makinesinde standart olarak 16 metre uzunlukta sunulmuştur. Arzu edildiğinde opsiyonel olarak uzatılabilen flashoff tüneli 2.5m/dk. hızında flashoff yapılmasına imkan tanır. Tünel üzerindeki 60,000 Kcal ısı enerjisi üretebilen klima santrali tünel içine sürekli 30-35°C derece sıcak hava üflemektedir. Ayrıca tünel içindeki kirli havayı uzaklaştıran egzoz sistemi de mevcuttur.

 

TL Lamba Tüneli

Boya kurutma fırını özellikleri içinde mutlaka olması gereken bu tünelde, 24 adet ‘’TL3’’ ve 24 adet ‘’TL10’’ olmak üzere toplam 48 adet TL lamba mevcuttur. Bu lambalar foto başlatıcıları aktif hale getirerek boyayı UV lambalara hazırlar.


UV Lamba Tüneli

UV kabini de denilen bu tünelde biri Galyum ikisi Cıva olmak üzere 3 adet UV lamba bulunur. Bu UV Kurutma lambalarının gücü invertörlü elektronik balastlar ile %5 – %100 arasında kademesiz olarak kontrol edilebilir. Bu yeni nesil sistem kullanıcıya enerji tasarrufu ve yüksek kalite sunar.


OPSİYONEL DONANIM

Elektrik Rezistanslı Klima Santrali

Bu özellik sıcak su kaynağına sahip olmayan küçük ve orta boy işletmeler için tasarlanan UV Kurutucu sistem için ekstra olarak sunulmuştur.

 

 Ekstra 4 Metre Flashoff Tüneli

Üretim alanı müsait olan müşterilerimiz için sunduğumuz boya kurutma makinesi için üretim hızı ve kalitesini artıran bir opsiyondur.

 

Sabit Çıkış Konveyörü

KR UVKH 24 Kurutma Hattı çıkışı için tasarlanmış olan sabit çıkış konveyörü kullanıcıya ürünü hattan rahatça alma imkanı sağlar. İsteğe göre 2, 3 veya 4 metre olarak üretilebilir.

 

IOT

Bu sistemde, sahip olduğunuz tüm KAMA Makinelerine ait çalışma ve arıza verileri anlık olarak toplanır ve kullanabilmeniz için anlamlı hale getirilir. Bu sayede makinelerinizin anlık olarak çalışma durumunun takibini yapabilir, yaşanmış olan arızaları görüntüleyebilirsiniz. Hangi kullanıcının ne kadar çalışma yaptığını ve bu çalışma esnasında yaşanan arızaları, hangi parametrelerle çalışma yaptığını, makinenizin toplam çalışma süresi ve üretim hacmini ve geçmişe dönük çalışma raporlarını detaylı inceleyebilir, istediğiniz parametreler ile filtreleme yaparak size özel raporlar alabilirsiniz. Ayrıca çeşitli bilgilendirme alarmları kurarak iş takibinizi sorunsuz yürütebilirsiniz.

 

ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK İLE UZAKTAN TEKNİK SERVİS DESTEĞİ

Uzaktan teknik servis hizmetimizi çok daha hızlı ve pratik olarak sunduğumuz Vsight Remote uygulaması ile makinelerimizin kullanımı esnasında oluşabilecek duraksamaların büyük oranda önüne geçiyoruz. Makine operatörünün akıllı telefon, tablet veya akıllı gözlük ile KAMA genel merkezinde yer alan teknik servis yetkilisine anlık olarak bağlanmasını, sesli ve görüntülü görüşme esnasında tespit edilen arızaya canlı görüntü üzerinden işaretlemeler ve sesli komutlar ile gerekli doğru müdahalenin yapılmasını saniyeler içinde yerine getiriyoruz.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ürün Kalitesi

:

Yarı mat, parlak – lake boya, cila, kurutma uygulamaları.

Maksimum Boyanabilecek Parça Boyutları

:

U: Sınırsız G: 1300 mm Y: 70 mm

Minimum Boyanabilecek Parça Boyutları

:

U: 250 mm G: 100 mm Y: 10 mm

Ortalama Kurutma Hızı

:

3 – 4m/dk

Toplam Elektrik İhtiyacı

(Tüm üniteler çalışırken)

:

88 Kw/S

Hattın Toplam Boyutları

:

U: 25500 mm G: 2000 mm Y: 1400 mm

Kullanım Yerleri :

Modüler ve standart mobilya. Mutfak ve   banyo dolap kapakları. Kapılar. Kapı kasa ve pervazları.

 

Şimdi İzle  KR UVKH 24 UV Kurutma Hattı

steroid satın al / steroid sipariş / orjinal steroid / anabolik steroid satın al / steroid satışı / steroid fiyat / steroid fiyatları / steroid al