KR FZM 1300-2 FIRÇA ZIMPARA MAKİNESİ

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO250
  • İLAN TARİHİ17 Kasım 2021
  • MARKAKA-MA MAKİNE
  • MODEL TIPIKR-FZM-1300-2
  • ÜRÜN TIPISatılık
  • MENŞEITürkiye
  • TESLIMStokta Var
  • GARANTI1 Yıl
  • SATIŞLisinig
  • ÜRÜN DURUMUSıfır

İlan Açıklaması

Konumu

KR FZM 1300-2 FIRÇA ZIMPARA MAKİNESİ

Rustikli ve CNC oymalı yüzeylerin ham ve astar zımparası için geliştirilen KR FZM 1300-2 Sanayi Tipi Zımpara Makinesi, esnek zımparalama özelliğiyle en zorlu yüzeylerde bile başarılı sonuçlar elde etmektedir.

STANDART DONANIMLAR

KR FZM 1300-2 Ağaç Zımpara Makinesi birçok makinede yer almayan standart donanımları ile çok zorlu ürünlerde bile kullanıcısına yüksek kaliteli ve ekonomik yüzey zımparalama imkanı sunar.

Konveyör Tablası

Otomatik Zımpara Makinemizde Konveyör hareketli olup 0,1 mm hassasiyet ile parça kalınlığı için pozisyon değiştirilebilir. Bu pozisyon değişikliği 0-75 mm arasında yapılabilir. Max. parça kalınlığı 70 mm olarak ayarlanabilir. Bu işlem dokunmatik panel üzerinden otomatik yapılır.

Vakumlu Konveyör

Vakumlu Zımpara Makinemizde Konveyör Tablası, zımparalanacak parçaların bantta kaymadan sabit kalmasını sağlar. Küçük iş parçalarının zımpara fırçaları tarafından hareket etmemesi ve doğru zımparalanabilmesi için vakum sistemini kullanarak en iyi sonucu elde etmekteyiz.

Osilasyonlu Disk Fırça Sistemi

Disk zımpara ünitesi, yüksekliği, hızı ve yönü otomatik ayarlanabilen 9 adet osilasyonlu fırça zımparadan oluşur. Bu üniteden toplam 2 adet vardır. Ürün üzerindeki oymaların ham ve astar zımparasında son derece başarılıdır. Kolayca değiştirilebilen fırçalar operatöre kolaylık sağlar. Çift yöne dönebilme özelliği, titreşimli zımpara makinemizde 2 yüzeyi farklı kum zımpara kullanılmasına imkan sağlar.

Osilasyonlu Silindir Fırça Sistemi

Osilasyonlu Zımpara Makinamızda, yüksekliği, dönüş hızı ve yönü otomatik ayarlanabilen 6 adet silindir fırça zımpara ünitesi bulunur. Bu üniteler ile ürün üzerindeki oymaların ham ve astarlı zımparalanması yapılır. Kolay değiştirilebilen fırçalar operatöre kolaylık sağlar. Çift yöne dönebilme özelliği 2 yüzeyi farklı kum zımpara kullanılmasına imkan sağlar.

Dokunmatik Kontrol Paneli

KR FZM 1300-2 Ahşap Kalibre Zımpara Makinesinde tüm ünitelerin pozisyonlanması, (fırça zımparanın iş parçasına ne kadar daldığı), zımparaların çalışma yönü, zımparaların dönme hızı ve konveyör tabla pozisyonlanması, dokunmatik kontrol paneli üzerinden yapılır. Bu özellikler reçeteleme sistemi ile bir isim altında kaydedilir. Daha sonra bu konfigürasyonlar o isim üzerinden kullanılmak üzere çağrılabilir.

OPSİYONEL DONANIMLAR

IOT

Bu sistemde, sahip olduğunuz tüm KAMA Finishing Makinelerine ait çalışma ve arıza verileri anlık olarak toplanır ve kullanabilmeniz için anlamlı hale getirilir. Bu sayede makinelerinizin anlık olarak çalışma durumunun takibini yapabilir, yaşanmış olan arızaları görüntüleyebilirsiniz. Hangi kullanıcının ne kadar çalışma yaptığını ve bu çalışma esnasında yaşanan arızaları, hangi parametrelerle çalışma yaptığını, makinenizin toplam çalışma süresi ve üretim hacmini ve geçmişe dönük çalışma raporlarını detaylı inceleyebilir, istediğiniz parametreler ile filtreleme yaparak size özel raporlar alabilirsiniz. Ayrıca çeşitli bilgilendirme alarmları kurarak iş takibinizi sorunsuz yürütebilirsiniz.

ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK İLE UZAKTAN TEKNİK SERVİS DESTEĞİ

Uzaktan teknik servis hizmetimizi çok daha hızlı ve pratik olarak sunduğumuz Vsight Remote uygulaması ile makinelerimizin kullanımı esnasında oluşabilecek duraksamaların büyük oranda önüne geçiyoruz. Makine operatörünün akıllı telefon, tablet veya akıllı gözlük ile KAMA genel merkezinde yer alan teknik servis yetkilisine anlık olarak bağlanmasını, sesli ve görüntülü görüşme esnasında tespit edilen arızaya canlı görüntü üzerinden işaretlemeler ve sesli komutlar ile gerekli doğru müdahalenin yapılmasını saniyeler içinde yerine getiriyoruz.

Ekstra Çalışma Genişliği / Yüksekliği

KR FZM 1300-2 Çok Amaçlı Zımpara Makinesi isteğe bağlı olarak 1500 mm zımparalama genişliğine uyumlu imal edilebilir. KR FZM 1300-2 isteğe bağlı olarak 200 mm zımparalama yüksekliğine uyumlu imal edilebilir.

  

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ağırlık                                                           : 5.310 kg

Ebatlar                                                          : U: 5.820 mm G: 2.300 mm Y: 1.910 mm

Elektrik Tüketimi                                         : 20 Kw/h

Toplam Basınçlı Hava İhtiyacı                  : 260 L/dk

Max. Ürün Boyu                                          : Sınırsız

Min. Ürün Boyu                                           : 350 mm

Max. Ürün Genişliği                                    : 1300 mm

Min. Ürün Genişliği                                     : 150 mm

Max. Ürün Yüksekliği                                 : 70 mm

Min. Ürün Yüksekliği                                  : 3 mm

Max. Konveyör Hızı                                    : 8 m/dk

Kullanılabilen Zımpara Kum Aralığı        : P80 – P2000

Çalışma Yönü                                              : Sol

Kullanım Alanları  

Ahşap kapı zımparalama, ağaç kapak zımparalama, ahşap merdiven zımparalama, ahşap parke zımparalama,  boya zımparalama, ve her türlü panel mobilya zımparalama.

 

Şimdi İzle KR FZM 1300-2 Fırça Zımpara Makinesi

steroid satın al / steroid sipariş / orjinal steroid / anabolik steroid satın al / steroid satışı / steroid fiyat / steroid fiyatları / steroid al