AIRJETLİ ANTİSTATİK TOZ ALMA ÜNİTESİ

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO576
  • İLAN TARİHİ17 Kasım 2021
  • MARKAKarabudak
  • MODEL TIPIAIRJETLİ ANTİSTATİK TOZ ALMA ÜNİTESİ
  • ÜRÜN TIPISatılık
  • MENŞEITÜRKİYE
  • TESLIMStokta Var
  • GARANTI1 Yıl
  • SATIŞLisinig
  • ÜRÜN DURUMUSıfır

İlan Açıklaması

Konumu

AIRJETLİ ANTİSTATİK TOZ ALMA ÜNİTESİ

 

Airjetli Antistatik Toz Alma Ünitesi; zımpara işlemi sonrasında, boyama işleminden hemen önce, ürünün üzerinde kalabilecek toz, talaş vb. uzaklaştırılması için üretilen yardımcı makinemizdir. Geleneksel yöntemlerin aksine, enerji tasarrufu sağlar ve kaliteli sonuç elde edebilmenizi kolaylaştırır.

 

Zımpara makinelerimizden hemen sonra kurularak, işlenecek ürünün üzerinde kalan toz, talaş vb. uzaklaştırılmasını sağlayan toz alma ünitemiz antistatik özelliği sayesinde ürünün üzerindeki statik elektriği yok eder. Kullanıcılarının yüzeylerde en iyi sonucu alabilmesini sağlayan Airjetli Antistatik Toz Alma Ünitesi, zımparalanan ürünün pürüzsüz şekilde boyanmasına olanak tanır. Üzerindeki Toz ve Antistatik elektriğinden arınan ürünlere püskürtülen boya, böylelikle yüzeye daha iyi tutunur ve yüksek kalite sonuç alınır.

 

Toz Alma Ünitesi içerisinde yer alan 16 adet hava nozulu, toz toplama fırçası ve yükseklik ayarı sayesinde ürün üzerinde kalabilecek toz zerrelerinin tamamı temizlenir. Ayrıca sahip olduğu hareketli hava perdesi ürünün alt yüzeyini de temizleyerek boyamaya hazır hale getirir. Konveyör hızı frekans kontrollüdür.

 

Pürüzsüz boyanmış yüzeyler için kullanılmasını tavsiye ettiğimiz Antistatik Toz Alma Ünitesi, KR BM 1700 Otomatik Sprey Makinemizde Standart donanım olarak sunulmaktadır.

 

IoT:

Bu sistemde, sahip olduğunuz tüm KAMA Makinelerine ait çalışma ve arıza verileri anlık olarak toplanır ve kullanabilmeniz anlamlı hale getirilir. Bu sayede makinelerinizin anlık olarak çalışma durumunun takibini yapabilir, yaşanmış olan arızaları görüntüleyebilirsiniz. Hangi kullanıcının ne kadar çalışma yaptığını ve bu çalışma esnasında yaşanan arızaları, hangi parametrelerle çalışma yaptığını, makinenizin toplam çalışma süresi ve üretim hacmini, geçmişe dönük çalışma raporlarını detaylı inceleyebilir, istediğiniz parametreler ile filtreleme yaparak size özel raporlar alabilirsiniz. Ayrıca çeşitli bilgilendirme alarmları kurarak iş takibinizi sorunsuz yürütebilirsiniz.

 

Artırılmış Gerçeklik ile Uzaktan Teknik Servis Desteği:

Uzaktan teknik servis hizmetimizi çok daha hızlı ve pratik olarak sunduğumuz Vsight Remote uygulaması ile makinelerimizin kullanımı esnasında oluşabilecek duraksamaların büyük oranda önüne geçiyoruz. Makine operatörünüz akıllı telefon, tablet veya akıllı gözlük ile KAMA Genel Merkezinde yer alan teknik servis yetkilisine anlık olarak bağlanabiliyor. Böylelikle sesli ve görüntülü görüşme esnasında tespit edilen arızaya, canlı görüntü üzerinden işaretlemeler ve sesli komutlar ile saniyeler içinde gerekli doğru müdahale edilebiliyor.

steroid satın al / steroid sipariş / orjinal steroid / anabolik steroid satın al / steroid satışı / steroid fiyat / steroid fiyatları / steroid al